CPU ZETO Sp. z o.o. jest największą w regionie jeleniogórskim firmą informatyczną. Od 40 lat zajmujemy się dostarczaniem specjalistycznych rozwiązań informatycznych dla firm i instytucji administracji publicznej. Oferujemy systemy informatyczne klasy ERP, systemy dla administracji publicznej, nowoczesny system dla służb utrzymania ruchu. Świadczymy usługi outsourcingu informatycznego, projektowania, uruchomienia i pomiarów sieci teleinformatycznych, serwisu komputerowego. Oferujemy również sprzęt informatyczny najwyższej klasy oraz profesjonalne strony i portale internetowe. Najważniejszą domeną naszej działalności jest jednak wdrażanie zaawansowanych systemów informatycznych dla firm i administracji.
W naszej ofercie posiadamy m.in. systemy do klasy ERP firmy Comarch, systemy dla administracji publicznej El-System, a od 1998r. jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na polskim rynku, brytyjskiej grupy SoftSols Group Ltd., oferującej system EAM/CMMS przeznaczony dla służb utrzymania ruchu. Nasza firma jest autorem polskiej wersji systemu Agility, prowadzi kompleksowy proces wdrożenia, szkolenia i obsługi serwisowej systemu, prowadzi działania marketingowe i handlowe.
Często systemy do zarządzania majątkiem technicznym firmy i pracą służby utrzymania ruchu są zbyt rozbudowane i skomplikowane. System EAM / CMMS Agility o wiele lepiej odpowiada rzeczywistym potrzebom i wymaganiom. Dzięki niemu mogę zrobić dużo więcej w krótszym czasie.
Agility jest systemem klasy EAM/CMMS (Enterprise Asset Management / Computerised Maintenance Management Systems) nowej generacji, opartym o przeglądarkę internetową, zbudowanym na platformie .NET. System EAM / CMMS Agility zapewnia zestaw wszystkich funkcjonalności niezbędnych do pracy dla współczesnego szefa służby utrzymania ruchu - zarządzanie: zleceniami prac prewencyjnych i reaktywnych, zarządzanie zasobami części zamiennych i ich zakupami, zarządzanie podległym majątkiem i zespołem pracowników, zarządzanie serwisem zewnętrznym oraz oczywiście analiza efektywności procesów i raportowanie. System EAM / CMMS Agility doskonale zdaje egzamin zarówno w wielkich, wielooddziałowych korporacjach i jak i małych firmach udoskonalających swoje procesy biznesowe. Główny nacisk przy projektowaniu Agility położono na jego elastyczność. Kierownictwo Służb Utrzymania Ruchu może całkowicie dostosować produkt do swoich specyficznych potrzeb aby efektywnie zarządzać powierzonym majątkiem i przyczyniać się do poprawy wyników ekonomicznych całego przedsiębiorstwa.
System EAM / CMMS Agility jest narzędziem stworzonym w technologii Microsoft .NET, która pozwala uzyskać zdalny dostęp do systemu oraz bezpiecznie wymieniać informacje z każdego miejsca na świecie - wystarczy tylko dostęp do Internetu. Agility to efektywna droga do uproszczenia działalności służb remontowych. System jest elastyczną platformą, która może zmieniać się wraz ze zmieniającymi się oczekiwaniami biznesowymi. Zapomnij o zbyt skomplikowanych, kosztownych systemach IT. Nasz system dla służb utrzymania ruchu jest łatwy w obsłudze i nastawiony na elastyczność.
W odróżnieniu od innych drogich i trudnych w obsłudze produktów dedykowanych dla SUR, system EAM / CMMS Agility może być stosowany przez wszystkich użytkowników za pomocą prostego interfejsu przeglądarki internetowej, który można dostosować do ich specyficznych potrzeb. Dodatkowo atrakcyjny kosztowo system licencjonowania jednoczesnego dostępu pozwala uzyskać niewielkim nakładem potężne, efektywne narzędzie dla służb utrzymania ruchu spełniające najwyższe standardy - w tym wymagania prawne, wymagania BHP, wymagania audytów i norm ISO.
AGILITY możesz używać również poza biurem. Mobilna wersja AGILITY przeznaczona jest na urządzenia mobilne. Służby SUR mogą korzystać z AGILITY gdziekolwiek się znajdują. AGILITY w wersji mobilnej wykorzystuje technologię m.in. do rejestrowania aktywności serwisowej, redukcji administracji oraz pracy papierkowej, dostarczania automatycznych wstępnych ocen i szacunków, śledzenia dokładnego czasu poświęconego na daną pracę zarządzanie magazynem.
„Majątek techniczny zbyt cenny, a prowadzone badania zbyt istotne i kosztowne, abyśmy mogli sobie pozwolić na nieplanowane, awaryjne postoje” – Magdalena Janiga, członek zespołu Narodowego Centrum Promieniowania Synchrotronowego SOLARIS przy Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
System wspierający zarządzanie majątkiem technicznym przedsiębiorstw i instytucji – potrzeba i konieczność.
Wyzwaniem dla kierownictwa i obsługi technicznej wszystkich przedsiębiorstw, instytucji, placówek handlowych i usługowych, centrów logistyki, jednostek służby zdrowia, szkół, osiedli mieszkaniowych, centrów wystawienniczych jest zapewnienie ciągłego, bezpiecznego, bezawaryjnego funkcjonowania obiektów, urządzeń, infrastruktury, sprzętu pomiarowego i diagnostycznego itp..
Bezawaryjne, ciągłe funkcjonowanie przedsiębiorstwa czy instytucji będzie skutkowało wysokim poziomem zadowolenia klientów i wysokim poziomem efektywności działania - przełoży się na poprawę wyników ekonomicznych całej firmy.
Bezpieczne środowisko pracy, środowisko świadczenia usług powinno zabezpieczać zarówno pracowników przedsiębiorstwa / instytucji jak i klientów i gości przed zdarzeniami niepożądanymi (wypadki, inne zdarzenia z zakresu BHP). W dzisiejszych czasach niezbędne jest realizowanie strategii działań zabezpieczających przedsiębiorstwo / instytucję przed roszczeniami odszkodowawczymi ze strony pracowników czy klientów.
Wywodzący się z sektora przemysłu system EAM / CMMS Agility doskonale wspomaga realizację powyższych celów. Stąd jego zastosowanie w wielu sektorach gospodarki i instytucjach życia publicznego.
Obszary branżowe zastosowań systemu EAM / CMMS Agility:
przemysł (od małych firm po wielkie przedsiębiorstwa wielozakładowe);
przedsiębiorstwa dostawy wody, elektrownie, ciepłownie;
przedsiębiorstwa usług komunalnych (oczyszczanie miasta, gospodarka odpadami);
przedsiębiorstwa transportowe (w tym miejskie zakłady komunikacyjne, koleje);
centra logistyczne;
centra usług wspólnych;
galerie handlowo-usługowe;
centra wystawiennicze;
jednostki służby zdrowia (w szczególności szpitale i kliniki uniwersyteckie);
szkoły (w szczególności szkoły wyższe – techniczna baza dydaktyczna, akademiki);
centra naukowo-badawcze;
administracja osiedli mieszkaniowych.