Agility to nowoczesny system informatyczny klasy EAM / CMMS dla służb utrzymania ruchu, umożliwiający zarządzanie wyposażeniem technicznym i pracą.

EAM / CMMS AGILITY jest systemem nowej generacji, opartym o przeglądarkę internetową, zapewniającym wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do kompleksowego zarządzania majatkiem technicznym przedsiębiorstwa oraz pracą wewnętrznych służb technicznych i zewnętrznych firm serwisowych. System EAM / CMMS Agility doskonale zadaje egzamin  zarówno w wielkich, wielooddziałowych korporacjach jak i małych firmach podnoszących swoją efektywność poprzez udoskonalanie procesów biznesowych.Główny nacisk przy projektowaniu CMMS AGILITY położono na jego elastyczność. Kierownictwo Służb Utrzymania Ruchu może całkowicie dostosować produkt do swoich specyficznych potrzeb.

CMMS Agility systemAGILITY jest narzędziem stworzonym w technologii Microsoft .NET, która pozwala uzyskać zdalny dostęp do systemu oraz bezpiecznie wymieniać informacje z każdego miejsca na świecie, w którym istnieje dostęp do Internetu. CMMS AGILITY to efektywna droga do uproszczenia działalności i podniesienia sprawności służb remontowo - konserwacyjnych. System jest elastyczną platformą, która może zmieniać się wraz ze zmieniającymi się oczekiwaniami biznesowymi. Zapomnij o zbyt skomplikowanych, kosztownych systemach IT. CMMS AGILITY jest łatwy w obsłudze i nastawiony na elastyczność.

 

W odróżnieniu od innych drogich i trudnych w obsłudze produktów dedykowanych dla SUR, system EAM / CMMS Agility może być stosowany przez wszystkich użytkowników za pomocą prostego interfejsu przeglądarki internetowej, który można dostosować do ich specyficznych potrzeb. Dodatkowo atrakcyjny kosztowo system licencjonowania jednoczesnego dostępu pozwala uzyskać niewielkim nakładem potężne, efektywne narzędzie dla służb utrzymania ruchu spełniające najwyższe standardy -  w tym wymagania prawne, wymagania audytów i norm ISO, wymagania BHP. System CMMS AGILITY potrafi w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje we wszystkich językach w nim zawartych.