Agility to nowoczesny system informatyczny klasy EAM / CMMS dla służb utrzymania ruchu, umożliwiający zarządzanie wyposażeniem technicznym i pracą.

EAM / CMMS Agility to system nowej generacji, oparty o przeglądarkę internetową. Zapewnia on wszystkie funkcje niezbędne do kompleksowego zarządzania majatkiem technicznym przedsiębiorstwa oraz pracą wewnętrznych służb technicznych i zewnętrznych firm serwisowych.

System EAM / CMMS Agility doskonale zadaje egzamin  zarówno w wielkich, wielooddziałowych korporacjach jak i małych firmach podnoszących swoją efektywność poprzez udoskonalanie procesów biznesowych. Główny nacisk przy projektowaniu oprogramowania CMMS Agility położono na jego elastyczność. Kierownictwo Służb Utrzymania Ruchu może całkowicie dostosować produkt do swoich specyficznych potrzeb.

CMMS Agility systemAgility jest oprogramowaniem stworzonym w technologii Microsoft .NET, która pozwala uzyskać zdalny dostęp do systemu oraz bezpiecznie wymieniać informacje z dowolnego miejsca, w którym istnieje dostęp do Internetu. Program CMMS Agility to efektywna droga do uproszczenia działalności i podniesienia sprawności służb remontowo - konserwacyjnych. System może się zmieniać wraz ze zmieniającymi się oczekiwaniami biznesowymi. Zapomnij o zbyt skomplikowanych, kosztownych systemach IT. Oprogramowanie CMMS Agility jest łatwe w obsłudze i bez trudu można nauczyć się jego użytkowania.

 

System Agility po instalacji będzie dostępny nie tylko w obrębie przedsiębiorstwa. Dzięki zastosowanym technologiom, będzie można się z nim połączyć w dowolnym miejscu na świecie. Oznacza to pełną kontrolę nad działaniami pracowników, nawet w podróży służbowej.

Kolejnym atutem CMMS Agility jest aplikacja na urządzenia mobilne, która umożliwia wykonywanie niezbędnych czynności nie uruchamiając komputera. Możliwośc skanowania kodów kreskowych znacznie przyspiesza pracę osób obsługujących firmowe magazyny. Dodatkowo atrakcyjny kosztowo system licencjonowania jednoczesnego dostępu pozwala uzyskać niewielkim nakładem potężne, efektywne narzędzie dla służb utrzymania ruchu spełniające najwyższe standardy -  w tym wymagania prawne, wymagania audytów i norm ISO, wymagania BHP. System CMMS Agility potrafi w czasie rzeczywistym wyświetlać informacje we wszystkich językach w nim zawartych.